Novinky

Cvičení pro těhotné ženy

Těhotenství není žádná nemoc. Žena, která čeká dítě se nemusí vzdát cvičení, naopak, cvičení  je velkým přínosem jak pro ni tak i pro její dítě. Ve zdravém těle se daleko lépe miminko vyvíjí a žena se rovněž cítí lépe . Cvičením pro nastávající maminky se budeme snažit docílit i toho, aby se samotný porod stal pro maminky co nejméně bolestivým a zvládly ho jak po fyzické, tak i po psychické stránce.

Cvičení aktivuje hluboké zádové svaly, přispívá k prevenci těhotenské cukrovky, posílí pánevní dno a uvolní křížovo-kyčelni skloubení. Pracujeme na dechové technice. Cvičení rovněž prospívá k snížení otoků dolních končetin. Všem maminkám samozřejmě doporučujeme prokonzultovat možnost cvičení se svým lékařem (gynekologem), který vám na základě vašeho zdravotního stavu sdělí, zda je cvičení pro vás vhodné, nebo nikoliv. Lekce samotná se sice nese pod názvem „Cvičení pro nastávající maminky“, ale je vhodná i pro maminky po porodu.

Moc se na vás maminky těšíme, přijďte se protáhnout, uvolnit a podebatovat a tím získat i nové informace, které budou pro vás určitě velkým přínosem. Těší se na vás Vaše lektorka Pája a celý tým MEDIfitness.

Partneři